envelope icon
KONTAKT
LUBIĘ TO!

Rębaki bębnowe walcowe

Oska - producent rębaków bębnowych walcowych

Rębaki bębnowe walcowe

Rębaki bębnowe z serii OKRR to rębaki stacjonarne z napędem elektrycznym. Ich przeznaczeniem jest rozdrabnianie odpadów potartacznych, takich jak zrzyny czy oflisy oraz odpadów stolarskich na wysokowartościowy zrębek technologiczny, opałowy lub wędzarniczy. Na proces rozdrabniania nie ma wpływu stopień wilgotności przerabianego surowca. Standardowo rębaki bębnowe wyposażone są w podajniki wibracyjne, zapewniające automatyczne i w pełni bezpieczne podawanie odpadów drzewnych do komory wsadowej rębaka. Wielkość zrębka uzyskiwanego z rębaka jest uzależniona głównie od liczby noży tnących na głowicy nożowej. Wpływ na rozmiar zrębka ma również perforacja sita zamontowanego pod głowicą nożową.

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie rębaki bębnowe wyposażone zostały w system antyprzeciążeniowy, który zapobiega blokowaniu się pracy rębaka z powodu podania zbyt dużej ilości odpadów. Każdy rębak jest standardowo przystosowany do pneumatycznego odbioru zrębka. W skład zestawu podstawowego maszyny wchodzą następujące elementy:

  • podajnik wibracyjny,
  • szafa sterownicza,
  • pulpit sterowniczy.

Rębaki stacjonarne walcowe

Rębaki stacjonarne marki OSKA stanowią kompleksowe wyposażenie w zakresie zagospodarowania odpadów drzewnych. Możliwe jest również zamówienie rębaka z dodatkowymi opcjami. Oznacza to, że rębaki mogą zostać wyposażone w falownik, umożliwiający regulację prędkości podawania surowca. Skorzystanie z takiego rozwiązania jest jednoznaczne z możliwością regulacji długości uzyskiwanej frakcji. Kolejnym oferowanym udogodnieniem jest możliwość wyposażenia wybranej maszyny w system odbioru zrębka. Działa on na bazie przenośnika łańcuchowego zgarniakowego (redlera).

Poprzez zaproponowanie Państwu różnorakich rozwiązań opcjonalnych jesteśmy w stanie dostosować każdy rębak do indywidualnych potrzeb klienta, bez względu na to, jaki poziom zaawansowania maszyny jest potrzebny w danej sytuacji.

Stacjonarne rębaki walcowe – cena

W gamie naszych rębaków walcowych oferujemy kilka typów maszyn, a zamówienie każdej z nich wymaga uwzględnienia indywidualnych potrzeb klienta pod względem wydajności pracy, liczby noży, rodzaju sita oraz zastosowanego oprzyrządowania. W przypadku zapotrzebowania na dowolny rębak walcowy zapraszamy do kontaktu.

Rębaki bębnowe i przesiewacze

Rębaki bębnowe walcowe mogą współpracować z przesiewaczami zrębka, oddzielającymi drobne pył i trociny. Odsiany materiał można użyć do spalenia w instalacjach grzewczych. Oferowane przez nas przesiewacze mogą być urządzeniami kilkupokładowymi z sitami o różnej perforacji, co pozwala na odsiewanie materiału różnej wielkości.

 

PRODUKTY