envelope icon
KONTAKT
LUBIĘ TO!

Pilarki wielopiłowe (wielopiły)

Polski producent wielopił

Pilarki wielopiłowe, inaczej zwane wielopiłami z serii OKPW stanowią wysokiej jakości maszyny gąsienicowe lub z napędem rolkowym. Służą do wzdłużnego rozkroju pryzm z dowolnego gatunku drewna na krawędziarki, fryzy, łaty oraz listwy w różnych zakresach wysokości.

W zależności od typu wielopiły grubość rozcinanych pryzm wynosi odpowiednio:

  • przy użyciu jednowałowej wielopiły gąsienicowej OKPW 60 - 60 mm,
  • przy użyciu jednowałowej wielopiły gąsienicowej OKPW 120 - 120 mm,
  • przy użyciu jednowałowej wielopiły gąsienicowej OKPW 155 - 155 mm,
  • przy użyciu jednowałowej wielopiły rolkowej OKPRW 130 - 130 mm,
  • przy użyciu dwuwałowej wielopiły OKPW 180/2 - 180 mm,
  • przy użyciu dwuwałowej wielopiły OKPW 220/2 - 220 mm.

Dwuwałowe pilarki wielopiłowe mogą być wyposażone w posuw gąsienicowy lub w napęd rolkowy. Natomiast zastosowanie w wielopiłach przekładek dystansowych pomiędzy piłami pozwala na uzyskanie listew o różnej szerokości.

Wszystkie oferowane przez nas wielopiły mogą zostać opcjonalnie wyposażone w rolkowy stół podawczy i odbiorczy. W zależności od potrzeb klienta, wielopiły mogą być również wyposażone w centrownik, laser i przykładnię boczną (culagę). Natomiast w przypadku OKPW 120 istnieje dodatkowo opcja wyposażenia jej w pływającą piłę. Wszystkie oferowane przez nas modele wielopił to maszyny przelotowe, w przypadku pracy jedną lub dwiema piłami można z powodzeniem zastosować je jako obrzynarki.

 

Producent pilarek wielopiłowych - wielopił

Działanie wielopił marki OSKA opiera się na wykorzystaniu posuwu gąsienicowego wykonanego z wysokojakościowego żeliwa lub też z rolek z własnym napędem. Prędkość posuwu w każdym z modeli wielopiły jest regulowana za pomocą elektronicznego panelu sterującego. Panel ten jest przyjazny w obsłudze, co ma pozytywny wpływ na sprawną oraz dokładną regulację.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży maszyn do obróbki drewna oferujemy również wykonawstwo posuwów gąsienicowych i części zamiennych do wielopił innych marek: prowadnic, łamaczy czy przeciwodrzutników.

PODKATEGORIE