envelope icon
KONTAKT
LUBIĘ TO!
Sprawdź, jak nowoczesne technologie usprawniły przemysł drzewny!

Nowoczesne technologie rewolucjonizujące przemysł drzewny

Przemysł drzewny, wraz z postępem technologii, przeżywa dynamiczny rozwój, wprowadzając nowoczesne rozwiązania, które zwiększają wydajność, skracają czas produkcji, obniżają koszty i poprawiają jakość finalnych produktów. Jako polski producent maszyn drzewnych wspieramy ten rozwój dzięki naszej ofercie maszyn, które rewolucjonizują pracę w zakładach drzewnych. 

Rębaki — optymalizacja przetwarzania odpadów

Jesteśmy liderem w produkcji rębaków bębnowych i zasypowych. Rębaki bębnowe to kluczowe narzędzia w procesie przetwarzania odpadów drzewnych. Oferują one unikalne rozwiązania, umożliwiające rozdrabnianie zrzynów i oflisów na wysokowartościowy zrębek opałowy, wędzarniczy lub technologiczny. Wolnoobrotowe rębaki zasypowe są dedykowane do efektywnego rozdrabniania krótkich odpadów drzewnych na zrębek opałowy. 

Wielopiły — precyzja i wysoka wydajność

Nasza seria OKPW stanowi idealne rozwiązanie do wzdłużnego rozkroju pryzm z różnych gatunków drewna. Wielopiły OSKA, zarówno gąsienicowe, jak i z napędem rolkowym, gwarantują precyzyjne cięcia, umożliwiając produkcję , fryz, łat oraz listew w różnych zakresach wysokości. Zastosowanie przekładek dystansowych pozwala na uzyskanie materiału o zróżnicowanej szerokości. Elektroniczny panel sterujący umożliwia regulację prędkości posuwu co zapewnia maksymalną elastyczność i dokładność w procesie cięcia. Możliwość wyposażenia maszyn w rolkowe stoły podawcze i odbiorcze oraz centrowniki, lasery i przykładnie boczne sprawia, że nasze wielopiły są kompleksowym rozwiązaniem dla zakładów drzewnych.

Podajniki — innowacyjne rozwiązanie dla przemysłu drzewnego

Nasza bogata oferta obejmuje podajniki wibracyjne wzdłużne i poprzeczne, podajniki łańcuchowe, podajniki taśmowe, centrujące, rolkowe, ślimakowe oraz przenośniki zgarniakowe jedno i dwułańcuchoweasze podajniki i przenośniki są niezbędnym elementem nowoczesnych linii technologicznych w przemyśle drzewnym.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta, każde nasze urządzenie jest dostosowane do konkretnych wymagań. Cechuje nas wysoka jakość wykonania, doświadczenie oraz fachowe doradztwo w zakresie technologii i automatyzacji procesów produkcji.